DAHA GENÇ BİR GÖRÜNÜM İÇİN
YÜZ ESTETİK UYGULAMALARI
Doğal, Uyumlu, Genç Bir Görünüm
OP. DR. ÇAĞATAY FALCIOĞLU
PLASTİK REKONSTRÜKTİF ESTETİK CERRAHİ
Amacımız kesinlikle hep daha iyi bilgi ve beceri düzeyine çıkmak olmalıdır. Bunun için olabildiğince kurslara, kongrelere katıldım ve işinde duayen hocalarımızın yanına gidip bizzat kendilerinden ameliyat görme şansını yakaladım. İyi derecede İngilizce bilgisine hem yazı alanında hemde konuşma alanında sahibim.
DETAYLI BİLGİ
MAKALELER
OPTİMUM ÇÖZÜM SUNAN TEDAVİ MAKALELERİ
Derin Plan Yüz Germe Ameliyatı
Derin Plan Yüz Germe Ameliyatı
Derin Plan Yüz Germe, klasik yüz germe yöntemlerinden farklı olarak, sadece cildin değil, alttaki kas ve dokuların da derin katmanlarına nüfuz ederek gerilmesine ve eski yerlerine taşınmasına dayanan bir cerrahi tekniktir.
Meme Büyütme Fiyatları Ankara
Meme Büyütme Fiyatları Ankara
Meme büyütme ameliyatlarının fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişebilir ve coğrafi konum, cerrahın deneyimi, kullanılan implant türü ve ameliyatın karmaşıklığı gibi birçok etkene göre farklılık gösterebilir.
Bacak Germe Ameliyatı Ankara
Bacak Germe Ameliyatı Ankara
Bacak germe (thigh lift) cerrahisi, bacakların üst kısmında yer alan fazla deri ve yağ dokusunun çıkarılması işlemidir. Bu işlem sonrasında, bacaklar daha sıkı ve daha şekilli bir görünüm kazanır.
Karın Germe Ankara
Karın Germe Ankara
Karın germe ameliyatı ile hedeflenen, karın bölgesindeki sarkık deri ve yağ dokusunun çıkarılarak, kişinin düz ve sıkı bir karına kavuşmasıdır.
Meme Toparlama Ameliyatı Ankara
Meme Toparlama Ameliyatı Ankara
Ankara meme dikleştirme ameliyatı, genel anestezi altında yapılır ve genellikle 2-3 saat sürer. Ameliyattan sonra hastayı genelde 1 gün hastanede tutmaktayız.
Meme Dikleştirme Ankara
Meme Dikleştirme Ankara
Ankara meme dikleştirme (Mastopexy), tüm memenin veya meme başı/areola kompleksinin veya her ikisinin göğüste daha yüksek, daha genç bir konuma yükseltildiği cerrahi bir prosedürdür.
Ankara Yüz Germe - Gençleştirme Ameliyatı
Ankara Yüz Germe - Gençleştirme Ameliyatı
Yüz germe ameliyatı, yüz ve boyun bölgesindeki yaşlanma belirtilerini düzeltmek için yapılan cerrahi bir prosedürdür.
Liposuction Ameliyatı Ankara
Liposuction Ameliyatı Ankara
Liposuction işlemi genel olarak vücudun farklı bölgelerine uygulanabilen bir kozmetik cerrahi prosedürdür.
Bacak Germe Ameliyatı Sık Sorulan Sorular
Bacak Germe Ameliyatı Sık Sorulan Sorular
Bacak germe (thigh lift) cerrahisi, bacakların üst kısmında yer alan fazla deri ve yağ dokusunun çıkarılması işlemidir.
Erkeklerde Meme Büyümesi (Jinekomasti) Ankara
Erkeklerde Meme Büyümesi (Jinekomasti) Ankara
Erkeklerde meme büyümesi, tıp literatüründe jinekomasti olarak adlandırılır ve erkeklerin meme dokusunun anormal şekilde büyümesini ifade eder.
Meme Büyütme Ameliyatlarında Kullanılan Protezler Güvenli Midir?
Meme Büyütme Ameliyatlarında Kullanılan Protezler Güvenli Midir?
Meme büyütme ameliyatları, birçok kadın tarafından tercih edilen estetik bir işlemdir.
Meme Küçültme Ameliyatı Sık Sorulan Sorular
Meme Küçültme Ameliyatı Sık Sorulan Sorular
Meme Küçültme Ameliyatı Sık Sorulan Sorular
Jinekomasti Nedir, Nedenleri Nelerdir?
Jinekomasti Nedir, Nedenleri Nelerdir?
Jinekomasti, erkeklerde meme dokusunun abartılı bir şekilde büyümesidir.
Kilo Vermek ve Liposuction Arasındaki Farklar
Kilo Vermek ve Liposuction Arasındaki Farklar
Kilo vermek ve liposuction, vücuttaki fazla yağ dokusunu azaltmak için kullanılan iki farklı yöntemdir. Ancak bu yöntemlerin arasında bazı farklılıklar vardır.
Göz Kapağı Estetiği Ankara
Göz Kapağı Estetiği Ankara
Ankara göz kapağı estetiği, göz kapaklarındaki sarkma, torbalanma ve kırışıklıkları gidermek için yapılan bir cerrahi işlemdir. Bu işlem, görünümü iyileştirirken gözlerin daha genç ve dinamik görünmesini sağlar.
Meme Büyütme Ameliyatı Fiyatları Ankara
Meme Büyütme Ameliyatı Fiyatları Ankara
Ankara meme büyütmede, meme protezleri meme dokusunun arkasına yerleştirilir. Bu tür implantlar sayesinde meme çevresi bir veya birden fazla cup ölçüsü kadar büyütülebilir.
Ankara Meme Küçültme Fiyatları
Ankara Meme Küçültme Fiyatları
Ankara meme küçültme operasyonu fiyatları kullanılacak malzemenin niteliğinden, doktorun deneyimine, işlemin gerçekleştirileceği hastaneden hastanın durumuna bağlı olarak değişir.
Piezo Rinoplasti Nedir?
Piezo Rinoplasti Nedir?
Piezo rinoplasti olarak da bilinen ultrasonik rinoplasti, rinoplasti sırasında burundaki kemikleri şekillendirmek için ultrason titreşimlerini kullanır.
Erkek ve Kadın Burun Estetiği Ameliyatı Farklılıkları
Erkek ve Kadın Burun Estetiği Ameliyatı Farklılıkları
Burun estetiği ameliyatı herkese aynı şekilde yapılan bir ameliyat değildir. Planlama aşamasından iyileşme süreçlerine kadar her hasta için kendine has farklılıklar içerir.
Meme Dikleştirme Operasyonu
Meme Dikleştirme Operasyonu
Meme dikleştirmeli büyütme; büyütme ve dikleştirme işlemlerinin bir arada olduğu operasyonlara verilen isimdir.
Mezoterapi İle Gıdı Eritmek Mümkün Mü?
Mezoterapi İle Gıdı Eritmek Mümkün Mü?
Stres, yanlış beslenme alışkanlıkları ve olumsuz yaşam koşulları sonucu yaşlanma hızlanıyor.
Karın Germe ve Mini Karın Germe Farkları
Karın Germe ve Mini Karın Germe Farkları
Karın germe, doğum yapmış kadınlar arasında en fazla tercih edilen estetik cerrahi girişimlerden bir tanesi.
TÜMÜ
SIKÇA SORULAN SORULAR
 • Göz altında torba oluşumu neden olmaktadır?

  Yağ torbalarının oluşarak göz yapısını bozmasının en büyük nedenleri genetik ve çevresel faktörlerdir. Bu nedenle de göz altı torbalarını önlemek adına mutlaka bir estetik uygulamasına başvurmalısınız. Aksi takdirde kesin çözüme ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

 • Alt göz kapağı estetiğinin etkileri kalıcı mıdır?

  Göz kapaklarınızda oluşan olumsuzluklardan kurtulmak adına başvuracağınız estetik operasyonun en önemli yanı kalıcı etkiler doğurmasıdır. Bu etkileri uzun süreyle ve kalıcı bir şekilde yaşayabilseniz de çevresel faktörleri de dikkate almalısınız. Örneğin alkol kullanımı ve tuz tüketimi gibi unsurlar göz kapaklarındaki yağlanmanın tekrardan artmasına neden olabilir.

  Göz kapaklarınızda oluşan olumsuz görüntünün üstesinden gelmek adına yapmanız gereken sadece uzman hekiminizle iletişime geçmek olmalıdır. Zira estetik konusunda uzmanlaşmış olan hekiminiz sizin için en ideal çözümleri ortaya çıkaracaktır. Bu sayede de arzu ettiğiniz görselliğe ulaşmak mümkün olacaktır.

 • Alt yüz germeden sonra ağrı hissi oluşması muhtemel midir?

  Yüz germe uygulamaları sonrasında bir ağrı ve sızı hissi oluşması doğaldır. Ancak bu ağrıların dayanılmaz bir noktaya ulaşması halinde ise doktor kontrolünde ilaç kullanmanız gerekmektedir.

 • Alt yüz germe ameliyat sonrasında ne zaman banyo yapabilirsiniz?

  Alt yüz germe uygulamaları sonrasında banyo yapmak için yaklaşık 48 saat beklemeniz gerekir. Ancak bu durumu yine doktor kontrolünde gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

 • Alt yüz germe pansumanların çıkarılması ne zaman gerçekleşir?

  Başarılı geçen operasyonlardan sonra hastanın pansumanları çıkarması ve normal yaşamına yavaş yavaş adapte olması için ortalama 1 haftalık bir süreye ihtiyaç vardır. Doktor kontrolünde çıkarılacak olan pansumanların ertesinde dikiş kontrolleri de yapılmaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
 • Hafta içi: 08:00 - 19:00
  TIKLA
 • Hafta sonu: 09:00 - 19:00
  TIKLA
Vaktiniz Yok mu?
Çağrı merkezi arkadaşlarımız sizin için burada! İletişime geçin ve size uygun olan gün için birlikte karar verelim. Hayatınız için 1 saat ayırmalı ve estetik için en doğru adrese uğramalısınız.
RANDEVU AL
YASAL UYARI!

cagatayfalcioglu.com sitesi herhangi bir ticari kaygı taşımadan, Estetik Plastik Cerrahi konusunda kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.

Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, medikal estetik, el cerrahisi ve mikrocerrahi hakkında, sadece site ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Hastaların yönlendirilmesi amacını taşımaz. Site içerisindeki işlemler, klinik bünyesinde uygulanmaktadır anlamı çıkarılmamalıdır. Site içerisindeki bilgiler ile klinik uygulamalar farklılık gösterebilir. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz.

Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kisiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur.